מתנדב / מילואי מג״ב יקר, ברוך הבא לעולם של הטבות!


מתנדבים / מילואי מג״ב יקרים, אתם מוזמנים להצטרף לעשרות אלפי שוטרים וגמלאים וליהנות מעולם של הטבות עבורכם ועבור המשפחה!

מה מקבלים בקרנות?


למה כדאי להצטרף לקרנות?

כי קרנות דואגת לך במהלך השנה ליהנות וגם לחסוך, הנה כמה דוגמאות:


  • מנויים למועדוני ספורט וקאנטרי ב 200 אתרים הפרוסים ברחבי הארץ במחירים מסובסדים ומוזלים .
  • מופעי שירה, סטנד-אפ, מחול ועוד - במחירים מסובסדים בכל רחבי הארץ!
  • שוברים ואטרקציות לאתרים - במחירים מסובסדים בכל רחבי הארץ!
  • מועדון צרכנות שדואג שתשתלם הרבה פחות על הרבה יותר, באמצעות כרטיס ההטבות וכרטיס אשראי המשוייך לקרנות!

בשתי מילים:


אנחנו כאן בשבילכם

מתנדבים יקרים, קרנות מוקירה ומעריכה את פועלכם ותרומתכם לחברה הישראלית ולביטחון התושבים. בכל יום, אתם נותנים מעצמכם באהבה גדולה ומכל הלב. הגיע הזמן שתקבלו גם בחזרה. קרנות מזמינה אתכם ליהנות מהטבות בלעדיות וייחודיות בכל תחומי החיים שיחסכו לכם אלפי שקלים בשנה. עם כרטיס המועדון של קרנות, לא רק אתם תרוויחו, אלא גם כל המשפחה.

...ואתם חוסכים!

קרנות הינו מועדון הטבות והנחות עבור עמיתי המשטרה, המועדון מקנה לעמיתיו הנחות והטבות שיכולות להביא לחיסכון של עד אלפי שקלים בשנה, הצעות ייחודיות ואירועים אקסקלוסיביים, המועדון פועל רבות ביצירת הטבות בתחומים רבים: תיירות, ארוחות, קאנטרי, מופעים ואירועים, תיאטרון, הצגות, הנחות בבתי עסק, חשמל, רכב ונדל"ן. במועדון קרנות כחמישים אלף עמיתים וביניהם שוטרים, גמלאים, שב"ס ומתנדבים.

איך מצטרפים?


מתנדב משטרת ישראל זכאי להצטרף כחבר קרנות על ידי שיוך כרטיס האשראי של "ויזה כאל", "לאומי כארד" וחברת "ישראכרט" בלבד. עלות דמי החבר למתנדב היא 23.40 ₪ כולל מע"מ.

לא ניתן לשייך למועדון קרנות כרטיס דיירקט, כרטיס אשראי מולטי, דיינרס, אמריקן אקספרס, כרטיס מועדון לקוחות לייף סטייל, שופרסל, רמי לוי, כרטיס מולטי עזריאלי או כל כרטיס אשראי של מועדון צרכנות/ רשת שיווק אחרת.

כמו כן, לא ניתן לשייך כרטיס של בנק הדואר/ כל כרטיס שהחיוב בו הוא מידי ולא חודשי. במידה וכרטיס האשראי משויך למועדון "חבר" לא ניתן לשייך בנוסף את "קרנות".